Nokia Ovi Maps

Nokia Ovi Maps dla Symbian

Twój osobisty system nawigacyjny i przewodnik turystyczny

Nokia Ovi Maps to bardzo dobra przeglądarka map, wyprodukowana przez firmę Nokia. Dzięki niej możesz oglądać mapy z całego świata. Przyda się, by błyskawicznie zorientować się w terenie.Nokia Ovi Maps to nie tylko zwykła usługa wyświetlająca mapy.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Miasta świata
  • Precyzyjne wyszukiwanie

Wady

  • Nie wykryto

Doskonały
9

Nokia Ovi Maps to bardzo dobra przeglądarka map, wyprodukowana przez firmę Nokia. Dzięki niej możesz oglądać mapy z całego świata. Przyda się, by błyskawicznie zorientować się w terenie.

Nokia Ovi Maps to nie tylko zwykła usługa wyświetlająca mapy. Dzięki tej aplikacji możesz wyszukiwać ulice, zaplanować trasę wycieczki, a nawet, dzięki odbiornikowi GPS, używać Nokia Ovi Maps jako systemu nawigacji.

Po zainstalowaniu Nokia Ovi Maps można pobrać i wyświetlić mapę interesującego nas miasta. Można teraz wyszukać interesujący nas obiekt i wytyczyć najkrótszą drogę do celu.

Nokia Ovi Maps to dobra aplikacja do przeglądania map i wyszukiwania miejsc. Dzięki niej twój telefon przekształci się w doskonałego przewodnika po miastach całego świata.

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na symbian

Nokia Ovi Maps

Download

Nokia Ovi Maps (Nokia Ovi Maps) (S60 3rd FP2) 3.04

Opinie użytkowników o Nokia Ovi Maps

Sponsorowany×